Tijdslijn 90 dagen (zon 10 mei 2026 ... din 10 feb 2026)
 
Welkom bij de MsMOG!
ANBI goedgekeurd!De Molenstichting Midden- en Oost-Groningen is een algemeen nut beogende instelling. Wij beheren tien grote en twee kleine molens in het hart van Groningen. De MSMOG hoort daarmee tot de grootste molenbezitters van de provincie Groningen.
Wij op social media
WhatsApp
Facebook
LinkedIn
OpenBadge
OpenBadge Issuer De MSMOG verzorgt eigen opleidingen. Deze worden afgesloten met examens en een certificaat. Geslaagden krijgen een OpenBadge. Met de OpenBadge kun je overal on-line laten zien en bewijzen dat je een opleiding met succes hebt afgerond.
Voor de kinderen
Kleurplaten!
Wat is er nu leuker dan zelf een molen kleuren? Klik op het onderstaande plaatje en u komt op een pagina waar u van elk van onze molens een kleurplaat kunt vinden. De kleurplaten zijn indertijd nog gemaakt door wijlen Lammert Groenewold ter gelegenheid van het Groninger Molenweekend.
Twaalf molens - twaalf kleurplaten
Als het dondert in mei, valt er dikwijls regen bij.
📽 Sleutels voor Berthil

Citeer dit op FacebookCiteer dit op LinkedInCiteer dit op XDit is artikel 75720 april 2026, het leerteam

Zondagmiddag 19 april 2026 - de Entrepriseploeg gaat verder met het openleggen van het tweede maalkoppel. Maar voor die tijd mag Jacco namens het bestuur Berthil Slim de sleutels overhandigen van de Entreprise. Ook hij is geslaagd en mag nu zelfstandig samen met een andere instandhouder lekker draaien op de molen. Veel plezier Berthil!


 
 



De weersverwachting van het KNMI: vanmiddag is er geregeld ruimte voor de zon en wordt het in het zuiden nog warm. Vanaf morgen wordt met een noordelijke stroming frisse lucht aangevoerd, waardoor het afkoelt en de wind aan zee toeneemt.
 
Klik op de iconen
voor recente weerkaarten
-O-

 
© 2004-2026 MsMOG