Tijdslijn 98 dagen (maa 23 jun 2025 ... din 18 maa 2025) |
Een boon in juni geplant, geeft er vijftig in de hand. |
Mulder Hoetjer |
![]() |
![]() |
![]() |
Geschreven door het leerteam | |
donderdag, 16 september 2021 | |
![]()
De examencommissie loopt op de achtergrond voorbij en gaat zich beraden. Ze knikken vriendelijk naar de instructeurs, daar putten die dan wat moed uit. Bertus somt ondertussen op wat hij denkt allemaal wel niet fout gedaan te hebben. Dat is dan weer niet zo goed voor de bilspierspanning... Nu wordt Bertus het voorkamertje ingeroepen van de mooie oliemolen in Roderwolde, waar de examens van De Hollandsche Molen vandaag plaatsvinden. En dan duuuuuuurt het en duuuuuuuuurt het. Och, och, och.. wat een lijdensweg.. Daar gaat de deur ein-de-lijk weer open. We staren gespannen naar de contouren van Bertus die nu snel overgaan in die van een .. breed lachende molenaar. Mulder Hoetjer, het is gelukt, triomfantelijk wijst Bertus op het hem zojuist opgespelde speldje.
Dan volgt het statieportret, met Bertus en de rituele bos bloemen, speldje op, lach van oor tot oor. Wij hebben er weer een nieuwe mulder bij! Gefeliciteerd, Bertus, en dat je nog maar vele jaren op onze molens mag werken en draaien!
|
< Recenter | Ouder > |
---|
|
|
De weersverwachting van het KNMI: deze werkweek laat dagelijks een ander weerbeeld zien: eerst buien, dan regen, dan weer zon en hogere temperaturen en dan weer buien. ![]() ![]() ![]() ![]() Klik op de iconen voor recente weerkaarten -O- |