Tijdslijn 98 dagen (maa 13 jan 2025 ... din 8 okt 2024)
Welkom bij de MSMOG!
ANBI goedgekeurd!De Molenstichting Midden- en Oost-Groningen is een algemeen nut beogende instelling. Wij beheren tien grote en twee kleine molens in het hart van Groningen. De MSMOG hoort daarmee tot de grootste molenbezitters van de provincie Groningen.
 
OpenBadge
OpenBadge Issuer De MSMOG verzorgt eigen opleidingen. Deze worden afgesloten met examens en een certificaat. Geslaagden krijgen een OpenBadge. Met de OpenBadge kun je overal on-line laten zien en bewijzen dat je een opleiding met succes hebt afgerond.
 
Kleurplaten!
Wat is er nu leuker dan zelf een molen kleuren? Klik op het onderstaande plaatje en u komt op een pagina waar u van elk van onze molens een kleurplaat kunt vinden. De kleurplaten zijn indertijd nog gemaakt door wijlen Lammert Groenewold ter gelegenheid van het Groninger Molenweekend.
Twaalf molens - twaalf kleurplaten
 
Geeft Sint Hilarius zonneschijn, weldra zal het kouder zijn.

Vind u onze webstek leuk?
Laat het weten via Facebook!

Wij hebben ook een eigen Facebook pagina. Volg ons!

Nieuws!
📹 Stem op de Noordstar! Facebook LinkedIn Twitter
Geschreven door Werkgroep 22   
zaterdag, 10 september 2022
RTVNoord bij de NoordstarDe MSMOG deed verleden jaar mee met een actie van De Hollandse Molen en de Vriendenloterij, om kans te maken op 75.000 euro. Daar vielen we toen net buiten - we werden tweede. Mooi, maar dat kan beter. En dus doen we ook dit jaar weer mee. De MSMOG verheugt zich in meer dan gemiddelde aandacht van onze regionale omroep, RTVNoord. Zij zijn net als wij bezorgd om de Groninger cultuur, waar molens een vaste plaats innemen. En ze waren er dus bij toen onze actie "Laat de Noordstar weer stralen" startte. Het video-verslag kunt u hier zien.

 
< Vorige   Volgende >
 




Wachtwoord kwijt?

Volgende belangrijke gebeurtenis

 Groninger Wind - (C) Buienradar

 
De weersverwachting van het KNMI: door een hogedrukgebied is het rustig en droog. Daarnaast is er veel ruimte voor de zon. Morgen passeert een zwak front met wat motregen. Daarna wordt het iets zachter met ook 's nachts de temperatuur boven het vriespunt.
 


Klik op de iconen
voor recente weerkaarten
-O-